• CMS GRUP-MOBİL KAPICILIK - İLAÇLAMA

Mobil Kapıcılık

ANKARA-ÜMİTKÖY -TÜRKKONUT-ÇAYYOLU İNCEK  SEMTLERİNİN tercih noktası Mobil kapıcılık hizmeti verdiğimiz firmalarda aynı zamanda denetim ekibimiz düzenli olarak kontrol sağlamaktadır. Bu sayede size verilen hizmetin en üst kalitede olmasını sağlıyoruz. Biz firma olarak en etkin ve sürekli olan reklam pazarlama çalışmasının iyi sonuçlanmış bir temizlik olduğunu biliyoruz. Bu sebeple yatırımımızı personelimize ve ekipmanlarımıza yaparak alanımızda ÜMİTKÖY -TÜRKKONUT-ÇAYYOLU İNCEK  lider firma olma olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

mobil kapıcılık ile ilk tanıştıran temizlik şirketlerinden biri olarak aynı zamanda temizlik konusunda bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Mobil kapıcılarımız apartmanın veya sitenin ihtiyaçlarına göre hareket etmekte ayrıca her binaya özel ekipmanlar sağlanarak temizlik işimizi güçlendirmekteyiz. Temizlikte her alanda kullanılan malzeme ve ekipman ayrı olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde sağlıklı bir temizlik işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca ÜMİTKÖY -TÜRKKONUT-ÇAYYOLU İNCEK  temizlik şirketleri içerisinde denetime en çok önem veren şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

İş yerleriniz ya da yaşam alanlarınız için kulaktan duyma bilgilerle temizlik elemanı aramanıza, elemanın uygun olduğu boş günlere göre hareket etmenize gerek yok. Biz sizin için profesyonel eleman yetiştiriyoruz, size ister sözleşmeli personel istihdam ediyoruz, ister günlük personel yönlendiriyoruz. Dilediğiniz an yeterli sayıda personelle size hizmet verebiliyoruz. Sigorta yaptırmak, maaş ödemek, işe giriş çıkış evraklarıyla ilgilenmek, tazminat gibi durumlarla uğraşmak zorunda değilsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum yaz